تولید کننده و فروش انواع تجهیزات ورزشی، باشگاهی و خانگی

دستگاه بدنسازی خانگی

دستگاه بدنسازی خانگی

دستگاه بدنسازی خانگی

مقدمه

ورزش و تناسب اندام یکی از مهم ترین مواردی که هر شخص باید توجه ویزه ای به اون داشته باشه ، برای این امر باشگاه های متفاوتی در سطح کشور راه اندازی شدند،و به مرور ورزش ها همه گیر تر شدند.

بعد از گذشت مدتی نوع جدید از باشگاه ها خودشون رو نمایان کردند که مزیت های خاصی نسبت به باشگاه های عمومی داشت،هوم جیم ها یا به اصطلاح باشگاه های خانگی.

با شیوع ویروس کرونا باشگاه های خانگی خیلی بیشتر از قبل خودشون رو نشون دادند که باعث تمایل بیشتر ورزشکار ها به این باشگاه ها شد.

در این مقاله سعی در معرفی انواع دستگاه های بدنسازی ،مزیت و معایب این دستگاه ها داریم

 

انواع دستگاه های بدنسازی خانگی

دستگاه های بدنسازی بر اساس تعداد حرکت ها و نوع حرکت های قابل انجام تقسیم بندی میشنوند،دستگاه های 7 کاره ، 8 کاره ، 9 کاره ، 11 کاره ، 36 کاره ، همه کاره و ….

البته در کنار دستگاه های بدنسازی نیمک ها و اکسسوری هایی هم وجود دارن که باعث کامل شدن باشگاه های خانگی شما میشوند.توجه داشته باشید که دستگاه های بدنسازی خانگی متفاوتی وجود دارن ، باکارکرد و حرکات متفاوت.

محصولی رو انتخاب کنید که بتونه نیاز شمارو برطرف کنه . به بررسی تعدادی از این دستگاه های بدنسازی می پردازیم:

 

دستگاه همه کاره خانگی (کراس + اسمیت کمکدار)

همانطور که از اسم این دستگاه مشخص ،طیف وسیعی از حرکات رو ساپورت میکنه که با قدرت گرفتن از نیمکت مدل 1میتونه نیاز شمارو از هر نوع حرکت پایه بدنسازی مبرا کنه. این دستگاه رو در دو نوع اسمیت و اسمیت کمکدار میتونید تهیه کنید.

در نوع اسمیت کمکدار ، اسمیت دستگاه مشابه اسمیت های باشگاهی دارای وزنه تعادل بوده که وزن هالتر رو خنثی میکنه.به خاطر خنثی بودن هالتر شما میتونید هر وزن دلخواهی رو روی هالتر

همه کاره خانگی

دستگاه قرار بدید که این یک مزیت بزرگ برای بانوان ورزشکار به حساب میاد.

ولی در نوع اسمیت بدون کمک خود هالتر بدون صفحه فرمانی دارای وزن جهت انجام حرکت است.

 

مزیت دستگاه همه کاره خانگی

 • ابعاد کوچک 2*2
 • اسطحلاک کم
 • اجرای اکثر حرکات بدنسازی
 • 18 ماه گارانتی
 • 10 سال خدمات پس از فروش
 • قیمت مناسب
 • متریال باشگاهی
 • 180 کیلو وزنه سیمکش
 • زیبایی محصول
 • رنگ بندی متفاوت

 

دستگاه بدنسازی خانگی مولتی جیم مدل هویست

دستگاهی مشابه 36 کاره مدل هویست که در 3 نوع مولتی جیم با کراس و پرس پا ، مولتی جیم با کراس و مولتی جیم ساده قابل خرید میباشد.

مولتی جیم با کراس و پرس پا

 

این دستگاه بدون نیاز به نیمکت جداگانه قابلیت اجرای 36 حرکت بدنسازیرو برای شما فراهم میکنه.کیفیت ساخت بالا در کنار زیبایی چشم گیر دستگاه باعث جذابیت و زیبایی باشگاه بدنسازی خانگی شما میشود.

مزیت دستگاه بدنسازی مولتی جیم مدل هویست

 • قابلیت اجرای 36 حرکت بدنسازی
 • ابعاد نسبتا مناسب
 • 18 ماه گارانتی
 • 10 سال خدمات پس از فروش
 • 90 کیلو وزنه سیمکش
 • متریال باشگاهی
 • محصولی زیبا و باکیفیت
 • رنگ بندی متفاوت

 

 

دستگاه بدنسازی خانگی سیمکش + مقر اسکات

کیفیت ساخت بالا در کنار قیمت بسیار مناسب ، دستگاه سیمکش + مقر اسکات رو به یکی از جذاب ترین دستگاه ها بین طرفداذان هوم جیم تبدیل کرده.

سیمکش + مقر اسکات

در عین سادگی و زیبایی شما میتونید حرکات اصلی بدنسازی رو با این دستگاه انجام بدید که در کنار یک نیمکت مدل 3 میتونه یک باشگاه خانگی مناسب رو برای شما فراهم کنه.

مزیت دستگاه بدنسازی سیمکش + مقر اسکات

 • فضای بسیار کم
 • قیمت بسیار مناسب
 • اجرای حرکات پایه بدنسازی
 • 90 کیلو وزنه سیمکش
 • متریال با کیفیت باشگاهی
 • 18 ماه گارانتی
 • 10 سال خدمات پس از فروش
 • رنگ بندی متفات

 

دستگاه بدنسازی ارزان خانگی

اگر تمایل به هزینه زیادی برای تجهیز یک باشگاه بدنسازی خونگی ندارید،دستگاه هایی وجود دارن که میتونن در کنار تامین حرکات مورد نیاز شما ، هزینه کمتری رو روی دست مشتری بزارن.

البته نباید انتظار داشته باشید که این مدل دستگاه ها مشابه دستگاه های حرفه ای تعداد حرکات زیادی رو در اختیار شما قرار بدن ولی در حد یک باشگاه خانگی قابل قبول هستند.از نمونه این دستگاه ها میشه به موارد زیر اشاره کرد:

 

دستگاه 7 کاره خانگی

7 کاره خانگی


دستگاه بدنسازی 8 کاره خانگی

8 کاره خانگی


 9 کاره خانگی

9 کاره خانگی


دستگاه 11 کاره خانگی

11 کاره خانگی

تجهیزات بدنسازی خانگی

اگر قصد دارید یک ورزش حرفه ای داشته باشید باید اول از همه یک باشگاه خانگی مجهز رو راه اندازی کنید.برای این امر علاوه بر دستگاه اصلی بدنسازی به سری های میز و نیمکت بدنسازی جهت یک ورزش حرفه ای نیاز دارید.تعدادی از این تجهیزات که جزو مهم ترین ها به حساب میان رو در این قسمت برای معرفی به شما آوردیم:

رک صفحه دو طرفه

رک صفحه 2 طرفه دو طبقه


رک دمبل دو طبقه
رک دمبل 2 طبقه

انواع نیمکت مدرج :
نیمکت مدرج مدل 1                    مدرج  مدل 2                          نیمکت مدل 3

نیمکت مدرج بالا زیر تخت نیمکت مدرج نیمکت


فیله شکم دوکاره

شکم مدرج

نکات خرید دستگاه بدنسازی خانگی

با توجه به زندگی شهری امروزه و مشغله کاری فراوان ، زمان کمتری رو افراد میتونن به ورزش و سلامت اختصاص بدن ، به همین دلیل بعضی از افراد به اشتفاده از باشگاه های خونگی روی آوردن. قبل از تهیه لوازم و تجهیزات باشگاه خانگی موارد زیر رو رعایت کنید:

ابعاد باشگاه

قبل از تهیه لوازم هوم جیم به ابعاد باشگاهتون دقت کنید . تجهیزاتی رو انتخاب کنید که از نظر ابعاد با باشگاه شما همخوانی داشته باشه.اگر یک باشگاه کوچیک در اختیار دارید سعی کنید تجهیزاتی رو انتخاب کنید که دارای ابعاد و در عین حال بتونن نیاز های بدنسازی شمارو تامین کنن.

بودجه

یکی از موارد مهم در انتخاب تجهیزات بودجه ای که در اختیار دارید.سعی کنید بودجتون رو بر اساس نیازتون بین دستگاه و تجهیزاتی که نیازدارید تقسیم کنید.تمام تجهیزات مهم هستن و از حذف تجهیزات به علت کمبود بودجه پرهیز کنید.

سهولت استاده از تجهیزات

یکی از مزیت های هوم جیم ها استفاده به صورت خانوادگی، ممکن در یک خانواده افراد مبتدی و حرفه ای ورزشکار وجود داشته باشن.یا حتما بانوانی هستن که از این تجهیزات استفاده بکنن. پس توجه داشته باشید دستگاهی که تهیه میکنید پیچیدگی خاصی برای استفاده نداشته و تموم افراد بتونن به سادگی از این تجهیزات استفاده کنند.

کیفیت ساخت

در کنار تمامی موارد گفته شده یکی از پر اهمیت ترین موارد کیفیت ساخت بالای دستگاه های بدنسازی که در طول زمان و استفاده مکرر دچار فرسودگی نشن و در قبال هزینه ای که پرداخت میکنید کیفیت قابل قبولی داشته باشند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

ما یک شعار داریم : فروش کالا پایان یک معامله نیست بلکه شروع یک تعامل دو طرفس.وقتی یک دستگاه رو تهیه میکنید ، حتما به گارانتی و خدمات پس از فروش دقت کنید،آیا شرکت در قبال تعهداتی که میده پایبند ، آیا دیگر مشتری ها از عملکرد رضایت دارند.

دستگاه های بدنسازی در استفاده طولانی مدت دچار فرسودگی میشن و نیاز به سرویس های دوره ای دارن.شرکت سازنده دستگاه در صورت عدم انجام تعهد یا نداشتن خدمات پس از فروش باعث از دور خارج شدن دستگاه شما میشه پس در هنگام خرید به گارانتی و خدمات پس از فروش کالا توجه کنید.

قیمت مناسب

یکی از انتظارات خریداران اینه که به اندازه هزینه پرداختیشون کالای مناسب و قابل قبولی دریافت بکنن ، قیمت مناسب یک دستگاه بدنسازی یکی از فاکتور هایی که در هنگام خرید باید به اون توجه کنید.

 

نتیجه گیری

هوم جیم ها با توجه به شرایط فعلی جوامع رونق خوبی پیدا کردن. درسته وقتی در نگاه اول وقتی به هزینه هوم جیم نگاه میکنید شاید خیلی مقرون به صرفه نباشه . ولی وقتی مزیت های اونو در نظر میگیرید میبینید که هوم جیم میتونه یک انتخاب درست باشه.

هوم جیم رو بر اساس بودجه و شرایط خودتون تجهیز کنید . در نظر داشته باشید که یک سری فاکتور هارو در تجهیز هوم جیم خودتون رعایت کنید.

دستگاه های بسیاری داخل بازار وجود دارن که میتونید بر اساس نیازتون اون هارو تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت آکسایا

جهت دسترسی به حساب کاربری خود وارد شوید